Eski msn arkadaşlıklarına ne oldu ?

Merhaba arkadaşlar hatırlayanlar veya o döneme denk gelen hemen herkes bilir MSN programını hatta günümüzde burada tanışıp evlenenler bile oldu şimdi çocukları bile var.

Biz gelelim asıl konuya neden kapatıldı sorusu hep bir muamma olarak akıllarımızda kalmıştır. Aslında microsoft tarafından bilinçsizce skype programına yem edilerek hayata veda ettirilen bu arkadaşlık ve sohbet uygulaması hala daha hafızalarımızda ve anılarımızda tazeliğini korumaktadır.

Bir çok şirketin dahi kullandığı bu uygulama eminim sonlandıranlar içinde bir pişmanlık olmuştur. Çünkü yerine getirdikleri uygulama o kadar tutulmadı ve kullanıcılar tarafından sevilmedi peki bu boşluğu ne doldurdu dersiniz ? Hemen cevaplayalım yada siz tahmin ettiniz sanırım 🙂 tabiki whatsapp bu açıktan inanılmaz faydanarak tüm dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma programı olma özelliğini eline aldı.

O zaman msn dursaydı ne olacaktı tahtında tüm rakiplerine el sallayacak ve zirveden selam duracaktı. Malesef yapılan bu hata bu güzelim uygulamayı hem elimizden aldı hemde bir nesilin unutulmazları arasında yerini aldı.

Belli olmaz belki bir gün geri dönerde o ekran titretmeler balon fırlatmalar yeniden başlar 🙂

Sizlerin yorumları bu konuda çok değerli konu altında yorumlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir